Orgono energijos piramidės

  • 1.00 Euro €
  • Published date: 2020/01/03
    • Visi miestai, Visa Lietuva, Lietuva

Orgonas yra dar vienas energijos formos pavadinimas , dar žinomas kaip Chi , Prana , Eteris ar Gyvybės jėga . Be to , kad yra malonios akims , taip pat yra ir galinga priemonė , žinoma dėl savo sugebėjimo neigiamą energiją paversti teigiama energija ir subalansuoti dvasinį , emocinį ir fizinį kūną . Galvokite apie orgono piramidę , kaip toksiškos energijos atmosferoje filtrą . Kai neigiama energija juda per piramidę , ji yra veikiama elektromagnetinės trinties – aplinkos , kurią sukuria metalo drožlių ir spaustų kristalų mišinys dervoje . Ši jėga galiausiai energiją pertvarko į harmoningesnes bangas , kai išeina iš piramidės .

Pagrindiniai orgono pranašumai : Neutralizuoti EML radiaciją , išvalyti neigiamą energiją , pagalba meditacijoje , palaikykiti ramų miegą , patobulinti aiškų sapnavimą , numalšinti stresą , išgryninti atmosferą , detoksikuoti vandenį , pagerinti augalų augimą .


Telefonas: 860000000
El.paštas: info@laboremaj.com
WWW adresas: www.laboremaj.com
Vote
Result 0 votes
Laima
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų skm 3367, žinutės kaina 0,50 Eur (Laikinai neteikiama, susisiekite info@reklamaverslui.lt dėl iškelimo)

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai