Universalusmeistras.lt – mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje

  • 1.00 Euro €
  • Published date: 2019/09/17
  • Modified date: 2019/09/17
    • Vilnius, Vilniaus apskritys, Lietuva

Universalusmeistras.lt – tai unikali interneto svetainė, kuri siūlo pačių įvairiausių sričių specialistus. Jeigu jums reikalingi patikimi, profesionalūs ir modernūs meistrai, čia tikrai tokius rasite. „Universalus meistras“ teikia dažymo, stogų dengimo, aplinkos tvarkymo bei daugybę kitų paslaugų. Todėl, jeigu ieškote tikrų savo srities profesionalų, kviečiame apsilankyti Universalusmeistras.lt interneto portale. Čia rasite ieškomus meistrus paprastai ir greitai.
Viena iš teikiamų paslaugų – mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje. Mobilieji telefonai jau tapo neatsiejama kiekvieno šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi. Tai ne tik susisiekimo priemonė, bet ir informacijos šaltinis, laikrodis, fotoaparatas ir kita. Be telefono nebegalime išeiti iš namų, o pamiršę jį jaučiamės kaip be rankų. Kaip ir daugelis kitų daiktų, telefonai nėra apsaugoti nuo gedimų, galime netyčia juos išmesti, sudaužyti stikliuką, taip pat jie gali sušlapti ir nebeveikti. Net ir labai prižiūrint ir saugant telefoną nebūsime apsaugoti nuo programinės įrangos gedimų. Universalusmeistras.lt komanda padės atgaivinti jūsų telefoną esant įvairiems gedimams.
Kodėl rinktis mus? Esame profesionalūs, modernūs, novatoriški, sąžiningi, atliekame paslaugas už optimalią kainą. Mūsų mobiliųjų telefonų taisymo specialistai yra licencijuoti ir sukaupę nemažą darbo patirtį, todėl galėsite būti tikri, kad jūsų „ištikimas pagalbininkas“ yra patikimose rankose. Atliekant mobiliųjų telefonų diagnostiką ir remontą naudojame moderniausius metodus ir naujausias technologijas. Klientams garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas už optimalią kainą.
https://www.universalusmeistras.lt/mobiliuju-telefonu-taisykla-vilniuje/


Telefonas: 852141528
El.paštas: info@universalusmeistras.lt
Vote
Result 0 votes
universalusmeistras
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1398 numerių, su tekstų skm 3167, žinutės kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai