Apšiltinimo medžiagos sienoms

  • Pasitarti su pardavėju
  • Published date: 2020/10/01
  • Modified date: 2023/03/13
    • Klaipėda, Klaipėdos apskritys, Lietuva

Itin plona šiluminė izoliacija „Korund“
Tepama kaip dažai, veiksminga tarytum šiluminis barjeras! Itin plona šiluminė izoliacija „Korund“, savo konsistencija primenanti įprastus dažus, yra suspensija, kuri tinka bet kokiam pagrindui. Jai išdžiuvus susidaro elastinė polimerinė danga, pasižyminti unikaliomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis (1mm „Korund“ = 50-60 mm min. vatos) ir teikianti antikorozinę apsaugą. Keramikinė šiluminė izoliacija „Korund“ yra ypatingai efektyvi izoliuojant statinių fasadus, stogus, vidines sienas, langų angokraščius, betonines grindis, karšto ir šalto vandentiekio, gartraukius, kondicionavimo sistemų ortakius, vėsinimo vamzdynus, įvairias kitas talpas, cisternas, krovinines priekabas, šaldiklius ir t.t.

Taip pat naudojama, siekiant išvengti kondensacijos šalto vandentiekio vamzdynuose ir mažinant šilumos praradimo nuostolius (pagal STR nuostatas) šildymo sistemose. Keramikinė šiluminė izoliacija „Korund“ gali būti naudojama esan nuo – 60С iki + 250С temperatūrai, jos tarnavimo laikas daugiau nei 15 metų. „Korund“ vis dažniau ir dažniau naudojama įvairių sričių objektuose ir plataus profilio įmonėse.


Telefonas: 869840138
El.paštas: info@ramsta.lt
WWW adresas: www.ramsta.lt
Vote
Result 0 votes
Ramsta
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų skm 3839, žinutės kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai